Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

AECA organizon një work shop me ekspertin Ethan Mayers nga New York me temën ‘’Si të merrni investime’’ .

Jun 3, 2022 @ 6:00 pm

Për kë është ky workshop: Për kompani të reja që duan të kuptojnë më mirë si të sigurojnë fonde për kompaninë tuaj. (Info- është rreth rritjes së biznesit që të jetë atraktiv për investime)
Çfarë do diskutojmë:
– Si funksionon bota e Fundraising në Startups
– Kur është koha e duhur dhe kur nuk është koha e duhur
– Çfarë po kërkojnë investitorët dhe si ti gjeni ata.
Vendodhja Protik: 3 Qershor Ora 18:00

Details

Date:
Jun 3, 2022
Time:
6:00 pm
Event Category:
Website:
https://register.aeca.al/

Organizer

Albanian E-Commerce Association (AECA)
Phone
+355 67 6033151
Email
info@aeca.al
View Organizer Website